02 червня 2023

McDonald’s відновив роботу ще у двох містах: у Чернігові та Кривому Розі

McDonald’s відновив роботу ще у двох містах: у Чернігові та Кривому Розі
1471

1 червня відновили роботу ресторани McDonald’s у Чернігові та Кривому Розі. Обидва заклади розташовані у центральних районах міст і сполучають різні та зручні для містян локації - чернігівський за адресою вул. Княжій, 34, криворізький на проспекті Гагаріна 2. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У Чернігівському та Криворізькому McDonald’s гості можуть зробити замовлення в залі ресторану на касі чи через термінали самообслуговування, а також на МакДрайві.

З першого дня відкриття в обох ресторанах McDonald’s запускає програму “Долонька щастя” для підтримки Сімейних кімнат, облаштованих при дитячих лікарнях, де хворі діти можуть бути поруч з батьками під час лікування. Цьогоріч програма «Долонька щастя» важлива як ніколи, адже діти хворіють і під час війни, вони потребують відчуття дому та захищеності завдяки підтримці найближчих людей, адже батьки для дитини – і є дім. Долучитися може кожен із придбанням упізнаваного символу благодійності - паперової долоньки, або ж спеціально введеної в меню новинки МакПиріг яблучний. Увесь прибуток з цих продажів компанія перерахує благодійній організації Фундація Дім Рональда МакДональда для розвитку і підтримки Сімейних кімнат.

Програма стартує символічно в день захисту дітей і триватиме до 30 червня. Таким чином McDonald’s продовжує не тільки заново відкривати ресторани, а й відновлює програми, що існували раніше, адже компанія втілює благодійну програму «Долонька щастя» вже понад 20 років.  

Заклад у Чернігові працюватиме з 07:00 до 22:00, у Кривому Розі з 07:00 до 21:00. Обидва ресторани дотримуватимуться розширених правил безпеки, за якими у  разі оголошення  повітряної тривоги команда швидко завершує всі процеси, видає уже оплачені замовлення й зачиняє заклад, аби працівники і гості могли пройти в укриття. Також у разі підвищеного попиту в перші дні роботи заклади прийматимуть обмежену кількість відвідувачів, аби уникнути скупчень людей, а команди могли краще відпрацювати оновлені процедури з безпеки.

У закладах Чернігова та Кривого Рогу спершу буде представлене скорочене меню, яке поступово розширюватиметься з відновленням ланцюгів постачання і нарощення обсягів складів.

Читайте також: McDonald’s запускає програму «Долонька щастя», щоб допомогти батькам бути поруч з важкохворими дітьми в лікарнях

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги