02 червня 2023

Українці разом із «АТБ» зібрали 70 млн гривень для допомоги ЗСУ та медичним закладам країни

Українці разом із «АТБ» зібрали 70 млн гривень для допомоги ЗСУ та медичним закладам країни
1472

Нещодавно фінішував масштабний благодійний проєкт лідера вітчизняного ритейлу, метою якого було збирання коштів для допомоги Збройним силам України та медичним установам, де щодня рятують життя та здоров'я наших захисників і постраждалих від ворожих обстрілів мирних громадян. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Акція «Сертифікат для ЗСУ» розпочалася 24 лютого до річниці початку повномасштабного вторгнення ворога і тривала дев'яносто днів. Вона проходила на базі усіх супермаркетів мережі «АТБ» (станом на сьогодні працюють 1 185 магазинів) у різних куточках України та об’єднала майже мільйон громадян. Протягом зазначеного часу кожен охочий мав можливість зробити особистий внесок у наближення перемоги. Для цього потрібно було придбати зі спеціальних промостійок  або у прикасових зонах дискаунтерів найбільшої вітчизняної торговельної мережі благодійний сертифікат номіналом 30 грн., 50 грн. або 100 грн.  На підтвердження такого патріотичного вчинку покупці отримували відповідну сувенірну наліпку — «Сертифікат для ЗСУ» чи «Сертифікат для медичних закладів».

Протягом трьох місяців було реалізовано 811 980 сертифікатів. Проєкт дозволив зібрати значну суму — 34,5 млн гривень. Ці кошти одразу перераховували на спеціальний рахунок для надання допомоги – на користь ЗСУ або медустанов залежно від того, який саме вид сувенірної наліпки обрав клієнт (Доручення передачі Сертифікатів є частиною публічних правил).

Як відповідальний і патріотичний бізнес корпорація «АТБ» зробила і свій особистий внесок, фактично подвоївши зібрані свідомими українцями кошти. Загальна сума наданої благодійної допомоги українським захисникам і медикам становить близько 70 млн гривень.

На ці кошти за заявкою Генштабу ЗСУ для українських захисників було закуплено 375 сучасних дронів Mavic 3, а також майже три десятки автомобілів спеціального призначення, а медики отримали чотири спеціалізовані машини швидкої допомоги.

Нагадаємо, що Збройні сили України, добровольчі формування, медики, мешканці деокупованих територій, волонтери та ін. протягом війни отримують допомогу від «АТБ». Йдеться не тільки про надання продуктів харчування (військовикам передано десятки тисяч пайків), але й сучасний транспорт. Компанія власним коштом закупила та передала для потреб ЗСУ більш як тисячу автівок спеціального призначення: вантажні машини підвищеної прохідності, оперативно-піротехнічні, штабні, пожежні, автоцистерни, всюдиходи 8х8 та 6х6, карети швидкої допомоги, а також сотні багатофункціональних всюдихідних пікапів.

Загальна сума допомоги для потреб оборони й екстрених служб уже налічує понад 400 мільйонів гривень. Цей показник постійно зростає, адже допомога від «АТБ» не ситуативна, а системна. Станом на поточний час уже більш ніж чотири тисячі працівників компанії вступили до лав Збройних сил і боронять нас від ворога. Решта інших понад рік як перейшли на особливий режим роботи і стоять на варті продовольчої безпеки країни.

Читайте також: Мережа АТБ відкрила четвертий магазин у місті Буча після деокупації

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також