09 червня 2023

Епіцентр надає гуманітарну допомогу для постраждалих від повені на Херсонщині

Епіцентр надає гуманітарну допомогу для постраждалих від повені на Херсонщині
1353

Компанія Епіцентр долучилася до подолання наслідків підриву Каховської ГЕС та масштабної повені в регіоні. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Зокрема, компанія вже передала для цих потреб 10 надувних човнів, значну партію рятувальних жилетів, а також виділила кошти на придбання великогабаритного плавзасобу для евакуації постраждалих із зони лиха.

Крім цього, Епіцентр постійно тримає зв'язок зі співробітниками, які залишилися в регіоні, за потреб надаючи необхідну допомогу.

"Підрив Каховської ГЕС - це найбільша техногенна катастрофа в Європі за останні десятиліття. Безумовно, в цей важкий час компанія не може стояти осторонь людського горя і готова надавати необхідну допомогу для порятунку життів та подолання наслідків лиха. Лише спільними зусиллями ми здатні впоратися із викликами, які постали перед країною внаслідок варварського теракту загарбників", - зазначив генеральний директор компанії Епіцентр К Петро Михайлишин.

Як і раніше, Епіцентр продовжує системно допомагати волонтерам, які звертаються до мережі. Торгові центри, які знаходяться в найближчій доступності до зони лиха, забезпечені в повному об'ємі товарами, необхідними для подолання наслідків лиха (надувними човнами, рятувальними жилетами, моторами для човнів, одягом тощо) та товарами для тварин.

Читайте також: Епіцентр подарував понад 2000 обіймів та подарунків для дітей воїнів

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги