09 червня 2023

Chloé анонсує колаборацію з Анджеліною Джолі

Chloé анонсує колаборацію з Анджеліною Джолі
1616

Модний дім Chloé оголосив про плани створити спільну колекцію з творчим колективом Atelier Jolie - нещодавно зареєстрованого бренду кіноактриси Анджеліни Джолі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionnetwork.com.

У прес-релізі Chloé вказується, що це буде ready-to-wear капсула з акцентом на вечірній одяг, що «втілює сучасну жіночність». Згідно з анонсом, для неї буде характерна позачасова естетика, властива речам гардеробу знаменитості. Обидва бренди підкреслюють, що при створенні лінійки будуть суворо дотримуватися стандартів соціальної та екологічної стійкості.

Доходи від продажу, які отримає Atelier Jolie, передбачається інвестувати в організацію стажувань для кравців та ремісників цієї марки. Інших подробиць та термінів виходу колекції не наводиться, але новина про співпрацю двох модних брендів привернула увагу фахівців індустрії та шанувальників французької марки ще й тим, що в інформаційних матеріалах Chloé Анджеліна Джолі називається першим залученим кокреатором. Таким чином, робляться припущення, що за цією колаборацією будуть нові, а модний будинок вдасться до практики AZ Factory, який також входить в портфель Richemont і останні кілька сезонів розробляє колекції спільно з запрошеними дизайнерами.

Майже одночасно з оголошенням про майбутній випуск капсульної лінії одягу Chloé х Atelier Jolie почали курсувати чутки про можливий швидкий звільнення з посади Габріели Херст — креативного директора Chloé. Дизайнер займає цю позицію з грудня 2020 року.

Вперше про те, що модельєр розглядає можливість залишити свою посаду, стало відомо півроку тому. Тоді знайомі із ситуацією джерела повідомляли, що Габріеле Херст стає все складніше поєднувати роботу на власний бренд Gabriela Hearst у Нью-Йорку з необхідністю бути присутнім у студії Chloé у Парижі. Як одна з ймовірних кандидатур на місце керівника креативного напрямку модного будинку називається Клер Уейт Келлер, яка вже займала цю позицію протягом 6 років з 2011 по 2017 роки.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також