20 червня 2023

Торгова мережа з Південної Кореї тестує нове покоління роботів-доставщиків

Торгова мережа з Південної Кореї тестує нове покоління роботів-доставщиків
1347

Компанія Korea Seven Co., оператор мережі магазинів 7-Eleven, оголосила, що планує провести ще один тестовий запуск служби доставки роботів у співпраці із відповідним стартапом. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Йдеться про достатньо великий парк автономних вантажних роботів Neubility, які працюватимуть у кількох районах Сеула. Ці автономні машини зможуть виконувати свою роботу за будь-яких погодних умов. А даний етап випробувань є третім у серії тестувань аналогічної техніки, пояснили представники мережі. До справи долучилися фахівці з Корейського інституту розвитку індустрії роботів.

Перший пілотний запуск автономної доставки Korea Seven запустила ще у 2021 році. З того часу вдалося виявити та усунути багато недоліків безпілотних вантажівок.

На сьогодні вартість доставки за допомогою таких засобів становить 0,78 долара США, якщо кузов заповнений різними замовленнями, пояснюють експерти. Щоправда, у деяких локаціях вона ще висока – 2,34 долара. І якщо робот виконує персональне замовлення, не маючи жодного попутного вантажу, його можуть відправити до клієнта за ціною 7,79 долара.

«Після пандемії Covid-19 служба доставки на короткі відстані від магазинів набула більшого значення, що вселяє надії на роботу служби доставки», пояснив сказав представник Korea Seven.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також