14 липня 2023

Gucci адаптує магазини під слабозорих

Gucci адаптує магазини під слабозорих
1603

Італійський бренд Gucci робить кроки щодо покращення доступності магазинів для споживачів з обмеженими можливостями. У цьому йому допоможе партнерство із сервісом візуального перекладу Aira, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Vogue Business.

За допомогою програми Aira клієнти Gucci тепер можуть спілкуватися з віддаленими візуальними перекладачами, які матимуть прямий доступ до задньої камери смартфона користувача. Перекладачі зможуть описати планування магазину та будь-які потенційні перешкоди для доступу, а також вказати, де покупці знайдуть певні категорії товарів, примірювальні чи каси. Вони також зможуть спілкуватися з продавцями-консультантами, щоб детально описати рекомендовані клієнту продукти та доступні рішення кольорів. Перекладачам заздалегідь нададуть детальну інформацію про магазин та товари, і вони навчені допомагати клієнтам у процесі здійснення покупок.

  Щоб досягти максимального ефекту від Aira, Gucci планує підвищувати кваліфікацію своїх консультантів по роботі з клієнтами, щоб вони розуміли, як працює програмне забезпечення та яка їхня роль у цьому процесі.

Пілотні проекти запущені у двох десятках магазинів Gucci у США. Якщо проект виявиться успішним, він пошириться і на інші країни.

Читайте також: Gucci отримала сертифікат ґендерної рівності

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги