Estee Lauder повідомила про злом своїх систем

Американський виробник косметики та парфумерії Estee Lauder Cos. зафіксував несанкціонований доступ до ряду своїх систем у рамках продовженого інциденту в галузі кібербезпеки. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на NewRetail.
Після виявлення інциденту Estee Lauder превентивно відключила деякі зі своїх систем і почала розслідування за участю сторонніх експертів. Також компанія підтримує зв'язок із органами охорони правопорядку.
Estee Lauder вважає, що третя особа отримала дані з її систем і намагається встановити характер та обсяг цих даних.
Компанія вживає заходів для захисту бізнес-операцій та відновлення роботи порушених систем та сервісів. Інцидент призвів до збоїв на деяких ділянках комерційної діяльності і, як очікується, продовжить негативно впливати на них.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: новини ритейлу
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар