04 серпня 2023

IKEA об’єднується з Tesco Ireland та створює нові пункти для самовивозу

IKEA об’єднується з Tesco Ireland та створює нові пункти для самовивозу
1658

Компанія-виробник меблів IKEA оголосила про співпрацю з Tesco Ireland, результатом якої має стати відкриття у різних частинах Ірландії шести нових пунктів самовивозу товарів. Також у нових пунктах почнуть приймати замовлення на виготовлення і доставку меблів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

За словами представників IKEA, це буде лише першим етапом у співпраці обох гігантів. Нові пункти видачі мають почати роботу уже 4 серпня. Пізніше будуть відкриті ще й пункти самовивозу у Траморі, Клонмелі та Вексфорді.

Клієнти не платитимуть нічого додатково до вартості замовлень, якщо вона перевищуватиме 200 євро. Для дрібніших покупок діятиме фіксована комісія у розмірі 15 євро.

Менеджер IKEA в Ірландії Мартін Аллан назвав співпрацю «справжнім джерелом гордості» для компанії, оскільки вона має допомогти суттєво збільшити обсяги продажів на території Ірландії.

За словами керівника відділу Tesco Ireland Арліна Магуайра, унікальність співпраці полягає у тому, що нові пункти дозволять звичайним клієнтам поєднувати щотижневі покупки з можливістю замовити та отримати нові меблі. Окремо до магазину меблів їхати вже не потрібно.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також