05 вересня 2023

Tesco встановить камери спостереження на форму персоналу

Tesco встановить камери спостереження на форму персоналу
972

Британська мережа супермаркетів Tesco планує встановити камери відеоспостереження прямо на форму робочого персоналу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Gazette. На такий крок компанія може піти у зв'язку з зростанням кількості випадків насильства щодо працівників магазинів.

З 2022 року кількість випадків фізичних нападів на роздрібних продавців у британській мережі продуктових магазинів Tesco зросла на третину. За словами генерального директора Кена Мерфі, компанія розглядає варіанти для розміщення камер відеоспостереження безпосередньо на формі робочого персоналу, що дозволило б швидше та точніше встановлювати особу злочинця.

Також Мерфі закликав британський уряд посилити покарання для злодіїв та хуліганів. Незважаючи на те, що нещодавні зміни в британському законодавстві зробили напад на співробітника магазину «обтяжливою обставиною» для винесення обвинувального вироку, Мерфі намагається домогтися, щоб «зловживання чи насильство щодо працівників роздрібної торгівлі» стало злочином.

У 2023 році Британський консорціум роздрібної торгівлі (BRC) виявив, що кількість зловживань щодо працівників роздрібної торгівлі майже подвоїлася порівняно з допандемійним рівнем.

Читайте також: Tesco зменшує кількість брендових товарів в асортименті своїх магазинів

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також