12 вересня 2023

У Нідерландах 30% продажів супермаркетів припадає на приватні торгові марки

У Нідерландах 30% продажів супермаркетів припадає на приватні торгові марки
921

На полицях супермаркетів таких провідних роздрібних мереж Нідерландів, як Albert Heijn і Jumbo, можна знайти до 10 тисяч SKU приватних торгових марок. Про це повідомляє місцеве видання NOS з посиланням на дані агенції Circana. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Таким чином, нині приблизно 30% товарів на полицях продуктових супермаркетів країни, вироблені місцевими підприємцями. Масштаби ринку приватних торгових марок у Нідерландах збільшуються найшвидше за всю історію, вважають експерти.

Основним фактором, що впливає на зростання місцевих брендів, є висока інфляція, пояснюють фахівці. Як правило, товари, вироблені поруч з місцем продажу, коштують значно дешевше від аналогів під відомими глобальними брендами.

При цьому «супермаркети активно заохочують клієнтів купувати товари приватних торгових марок. Вони грають на емоціях і психології. Більшість власних брендів розміщуються на видних місцях, наприклад, на рівні очей і наприкінці проходів», розповів консультант приватних торгових марок Коен де Йонг.

До всього, приватні виробники часто пропонують кращу якість та смакові властивості, які дають переваги їх товарам. За словами аналітиків ринку, зараз ми спостерігаємо протилежну тенденцію до тої, яка була під час пандемії COVID-19. Тоді саме глобальні бренди активно витісняли місцевих виробників, тепер – усе навпаки.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також