18 вересня 2023

Telegram вводить функцію криптогаманця для всіх користувачів

Telegram вводить функцію криптогаманця для всіх користувачів
638

У листопаді всі користувачі Telegram зможуть отримати доступ до криптогаманця TON (Telegram Open Network) через налаштування месенджера. Про це у своєму Telegram-каналі розповів творець месенджера Павло Дуров, повідомляє TradeMaster.UA.

Функція криптогаманця Wallet стала доступна користувачам Telegram ще в січні 2022 року, проте скористатися їй могли лише користувачі однойменного робота. З листопада 2023 року вона з'явиться у всіх користувачів месенджера, за винятком тих, хто проживає на території США та деяких інших країн.

На думку Дурова, інтеграція криптогаманця у додаток дозволить розробникам впровадити сотні нових корисних функцій у месенджер.

Він також нагадав, що минулого року користувачі Telegram змогли продавати імена користувачів та ідентифікатори на аукціонній платформі Fragment на базі блокчейн-технології TON. На аукціонах було продано цифрові активи на суму 120 млн доларів, а вартість деяких із них, наприклад анонімних номерів у Telegram, зросла за дев'ять місяців у 27 разів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги