21 вересня 2023

Японський консорціум JIP придбав 78% акцій Toshiba за $13,5 млрд

Японський консорціум JIP придбав 78% акцій Toshiba за $13,5 млрд
1324

Японський виробник електроніки та іншого обладнання Toshiba повідомив про завершення процесу викупу значної частки акцій компанії її найбільшим акціонером – консорціумом TBJH. Консорціуму, очолюваному фондом Japan Industrial Partners (JIP), тепер належить 78,65% акцій компанії. Сума операції склала за 2 трлн ієн ($13,5 млрд). Про це повідомляє TradeMaster.UA.

У повідомленні наголошується, що переведення компанії приватним японським акціонерам практично завершилося, оскільки викуплено більш ніж дві третини акцій, що необхідно для завершення угоди. Очікується, що 27 вересня за умови схвалення угоди з боку акціонерів буде остаточно завершено перехід Toshiba до структури нової материнської компанії.

Після цього протягом місяця очікується відхід Toshiba із Токійської фондової біржі, на якій акції компанії котирувалися протягом 74 років. В результаті Toshiba стане приватною компанією.

До складу JIP також входять близько 20 японських компаній, включаючи організацію з надання фінансових послуг Orix та виробника мікросхем Rohm.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також