22 вересня 2023

Varus досліджує смакові вподобання українців та запрошує всіх на Тиждень Борщу

Varus досліджує смакові вподобання українців та запрошує всіх на Тиждень Борщу
1455

Що першим спадає на думку, коли говоримо про українські страви? Без сумніву, абсолютним лідером у цьому питанні був і залишається український борщ. Його готують на нашій землі ще з часів Київської Русі, а розмаїття рецептів налічує щонайменше 70 складених та описаних варіантів приготування. Борщ — це частина нашого культурного коду, ДНК кожного українця та багатої української кулінарної спадщини. Якщо ви теж хочете зізнатись у своїй любові до борщу — не проґавте справжній фестиваль Борщу, який організовує мережа VARUS.

Усім відомо, що у кожного господаря та господині — власний рецепт ідеального борщу. Та якщо ви готові до кулінарних експериментів, надихайтесь різноманітними рецептами з різних куточків України у тематичній газеті від VARUS. Кожен із них по-своєму особливий та насичений неповторним історичним колоритом українських регіонів.

Тож запрошуємо з 21 по 27 вересня на Тиждень борщу! У цей період в усіх магазинах VARUS на вас чекатимуть товари із борщового набору зі знижками до 35%. Нагадуємо, що посмакувати вже готовим борщем від кулінарів мережі можна зі знижкою -25%, завітавши у відділ кулінарії супермаркетів VARUS.

Варто зазначити, що додатково до знижок під час Тижня борщу мережа VARUS проводитиме опитування серед своїх клієнтів щодо їхніх смакових уподобань та улюблених рецептів. Також кулінари VARUS пропонують всім охочим спробувати приготувати борщ за рецептами з тематичної газети. Після опитування у  VARUS підготують цікаву аналітику і обов'язково поділяться з усіма результати цього дослідження.

“VARUS продовжує знайомити своїх клієнтів із різномаїжним світом кулінарії та підтримує традицію проводити тематичні гастрономічні заходи. Звісно, українським стравам ми приділяємо особливу увагу, тому з задоволенням запрошуємо всіх на Тиждень борщу”, — розповідає директорка з маркетингу VARUS Анна Луганська.

Читайте також: Мережа VARUS відновила співпрацю з Херсонським маслозаводом

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги