22 вересня 2023

Amazon запустить технологію безготівкового розрахунку без камер стеження

Amazon запустить технологію безготівкового розрахунку без камер стеження
1526

Американська компанія Amazon ухвалила рішення спростити систему безготівкового розрахунку в магазинах і відмовитися від камер стеження відвідувачів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Verge.

Компанія Amazon шукає способи спростити технологію безготівкового розрахунку та здешевити процес її впровадження в магазини. Співробітники онлайн-гіганта розробили нову версію цієї системи — було ухвалено рішення відмовитися від складної мережі інтелектуальних камер, які створювали велике навантаження на співробітників магазину та постачальників.

Тепер кожному товару буде надано RFID-мітку, яка автоматично сканується при виході покупця з магазину. Компанія протестувала цю систему на спортивній арені у рідному місті Amazon Сіетлі. Покупці вільно заходили в торгову точку, вибирали всі необхідні товари та виходили через шлагбаум, у який було вбудовано сканер RFID-міток. Для оплати клієнти користувалися кредитною карткою або проводили рукою по сканеру Amazon One hand.

Таким чином, Amazon розраховує, що технологія компанії Just Walk Out стане доступнішою (і недорогою) для більшої кількості роздрібних продавців без складної системи камер.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також