25 вересня 2023

У Нюрнберзі повністю автоматизували процес переміщення важких палет на складі

У Нюрнберзі повністю автоматизували процес переміщення важких палет на складі
1013

Новітня робототехніка дозволила компанії Safelog, постачальнику обладнання для логістики, підвищити продуктивність праці при роботі з важкими палетами у середньому на 30%. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Роботизована система AGV, яку нещодавно запустили у Нюрнберзі (Німеччина), складається лише з двох автономних транспортних засобів та іншого обладнання. При цьому візки можуть переміщати по складу піддони з товаром загальною вагою до 1500 кг.

За словами розробників, це рішення дозволяє протягом робочої зміни перемістити до 480 палет. Машини AGV дуже маневрені, а тому для проїзду їм необхідний мінімальний вільний простір.

На складі, де вперше застосували таку систему, існують десятки зон сортування. Всюди встановлені спеціальні планшети, які «викликають» AGV, щойно комплектувальник завершує формування чергової палети.

Надалі автономний робот забирає піддон та перевозить його до визначеного місця. Якщо виявляється, що палета зібрана з якимись суттєвими відхиленнями, наприклад, стосовно габаритів, то робот відвозить її у спеціальну зону, де працівники складу мають вирішити, що з нею робити далі.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також