29 вересня 2023

Антимонопольні служби США взялися за Amazon

Антимонопольні служби США взялися за Amazon
1553

За даними Федеральної торгової комісії (FTC), у 17 штатах США глобальний інтернет-магазин Amazon має монополію, яку він використовує на шкоду своїм клієнтам.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Представники FTC заявили про це після того, як подали відповідний судовий позов проти компанії. На думку юристів, Amazon використовує своє монопольне становище виключно заради свого збагачення. Тим часом десятки мільйонів американських домогосподарств, які регулярно роблять покупки на його інтернет-платформі, а також сотні тисяч компаній-постачальників, які продають свої товари чи надають послуги в режимі онлайн, вимушені віддавати занадто багато грошей.

Документи для судового позову – це 172 сторінки, на яких зібрані докази, що Amazon забирає приблизно половину прибутків від продажів, що невиправдано багато для онлайн-платформи, яка має монопольне становище.

Також представники позивача стверджують, що в Amazon уже самі визнали, що «з часом стало важче отримувати прибуток на Amazon». А низка продавців підтвердила припущення, що компаніям для організації продажу «більше нікуди йти».

Крім того, у позові стверджується, що Amazon незаконно «блокує конкуренцію та гальмує зростання конкурентів».

Читайте також: Amazon інвестує в ШІ-стартап до $4 млрд

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги