15 листопада 2023

Tesla заборонила покупцям пікапів Cybertruck перепродувати їх протягом року

Tesla заборонила покупцям пікапів Cybertruck перепродувати їх протягом року
1081

Покупці електричних пікапів Cybertruck не зможуть їх перепродати протягом першого року після придбання. Інакше їм загрожує штраф у розмірі $50 тис. Такий пункт Tesla включила до угоди про покупку.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Business Insider.

$50 тис. компанія може вимагати з клієнта через суд як неустойку. Також власник автомобіля може втратити всю суму, отриману як винагороду від перепродажу машини, або потрапити в «чорний» список Tesla.

"Ви зобов'язуєтесь не продавати транспортний засіб протягом першого року після дати поставки вашого автомобіля", - йдеться в договорі про купівлю.

Якщо у власника Cybertruck є вагома причина продати машину, йому треба буде повідомити про це Tesla. Компанія може схвалити продаж і при цьому матиме першочергове право на викуп машини зі знижкою 25 центів за пройдену милю та компенсацією зносу автомобіля. Якщо Tesla не захоче придбати Cybertruck, компанія може дозволити покупцеві продати його комусь іншому.

Електричний пікап Cybertruck з футуристичним дизайном презентували ще 2019 року. Tesla отримала 200 тис. замовлень на новий автомобіль. Продаж машини повинен стартувати 30 листопада цього року.

Читайте також: Порти Швеції відмовляються приймати електромобілі Tesla

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також