17 листопада 2023

Техношопінг нового рівня: «Фокстрот» відкриває найбільший магазин техніки в найбільшому ТЦ у центрі Києва

Техношопінг нового рівня: «Фокстрот» відкриває найбільший магазин техніки в найбільшому ТЦ у центрі Києва
1731

17 листопада всеукраїнський ритейлер електроніки та побутової техніки Фокстрот розширив свою присутність і відкрив найбільший магазин техніки у ТЦ "Оушен Плаза" по вул. Антоновича, 176.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Новий Фокстрот - це сучасний інноваційний простір, де поєдналися технологічні новинки та експертиза. Це нове найкраще і найбільше місце для зручних покупок техніки в центрі Києва. Ми продовжуємо зростати та надавати високоякісні інноваційні сервіси кожному клієнту. Технології мають бути доступними та зрозумілими», - говорить Олексій Зозуля, СЕО Фокстрот.

Загальна площа становить 1462 кв. м, а торгова - 1295 кв. м. Інфраструктура магазину створена з урахуванням потреб кожного клієнта. Магазин легко доступний для людей з обмеженими можливостями. У магазині обладнано лаундж-зону для відпочинку гостей з  дітьми.

У торговій залі акцент зроблено на популярні інноваційні товари, які в будь-який момент можна протестувати на бренд-зонах відомих техногігантів: Delonghi, Samsung, LG, Electrolux, Philips, Sony, Whirlpool, Bosch та інші. На додачу,  покупці можуть сплатити до 99% вартості товарів своїми старими гаджетами, завдяки сервісу Фоксі Обмін.

Кожен охочий зможе придбати фірмовий мерч з Фоксі.  30 гривень від продажу кожної одиниці Фокстрот направить на підтримку дітей, постраждалих від війни через благодійну організацію «СОС Дитячі Містечка» в Україні.

Наразі Фокстрот налічує 122 магазини у 67 містах та обласних центрах України, посилюючи свою позицію як провідного ритейлера електроніки та побутової техніки.

Читайте також: Фокстрот відзначає річницю визволення Херсону відкриттям оновленого магазину

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також