20 листопада 2023

Уряд Болгарії ініціює зменшення цін на основні споживчі товари

Уряд Болгарії ініціює зменшення цін на основні споживчі товари
914

Уряд Болгарії запустив ініціативу, за якою покупці отримають нижчі ціни на різноманітні основні товари в продуктових магазинах-учасниках програми, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Насправді кампанія, яка отримала назву «Доступно для вас», мала стартувати з першого листопада, але реально вона розпочалася усередині місяця. Затримка пов’язана з тим, що чиновники мали забезпечити участь у програмі не лише великих роздрібних мереж країни, але й великої кількості приватних крамниць.

Утім, перед запуском лунали попередження з боку Комісії із захисту конкуренції у Болгарії, що планомірне зменшення цін на основні продукти харчування зашкодять ринковим стосункам між підприємцями.

Ініціатива зосереджена на 50 продуктах, які мають позначити спеціальним логотипом. Торгові точки, що беруть участь у програмі, повинні забезпечити наявність на своїх полицях принаймні 16 з них.

Йдеться про сім груп товарів, серед яких овочі, фрукти, продукти тваринного походження. Урядовці обіцяють у майбутньому розширити перелік та додати до нього медичні та деякі непродовольчі товари.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги