21 листопада 2023

Чорна п'ятниця в США цього року буде вигіднішою для покупців

Чорна п
1051

Споживачі в США цього року отримають вигідніші знижки під час розпродажів Чорна п'ятниця та Кіберпонеділок, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Wall Street Journal.

Як показав аналіз компанії Adobe, святкові знижки будуть рекордними, оскільки ритейлери борються за покупців, які частіше витрачали кошти на подорожі та концерти, а не на товари.

Крім того, торгові мережі зараз затоварені — минулорічні перебої у постачаннях більше не впливають на кількість товарів. Такі ритейлери, як Walmart, кажуть, що епоха підвищення цін йде.

За даними Adobe Analytics, у жовтні знижки на низку категорій, включаючи одяг, побутову техніку та комп'ютери, були значно вищими, ніж у 2021 та 2022 рр., пише CNBC. Компанія відстежує ціни на 100 млн товарів, що продаються онлайн, з 18 категорій.

Цьому сприяє тенденція, що зараз продавці починають торгувати акційними товарами значно раніше, ніж починається Чорна п'ятниця — за традицією вона стартує наступного дня після Дня подяки. Наприклад, ціна на одяг онлайн протягом жовтня була на 9% нижчою порівняно з початком місяця, тоді як у 2021 та 2022 роках. вона була найнижчою на 2% і 5%.

Очікується, що рекламні акції досягнуть піку з Чорної п'ятниці до Кіберпонеділка, повідомляє Adobe. За прогнозами, найсильніше знизяться ціни на іграшки, електроніку, телевізори та меблі.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також