22 листопада 2023

Попит на товари повсякденного використання у ЄС залишиться низьким до середини наступного року

Попит на товари повсякденного використання у ЄС залишиться низьким до середини наступного року
1310

Продажі у сегменті FMCG на території ЄС залишаться слабкими принаймні до середини 2024 року, повідомляє агенція Circana. Адже європейці навряд чи відновлять попит навіть на товари повсякденного використання. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Основна причина проблеми – висока інфляція на споживчому ринку. Більшість європейців просто не можуть собі дозволити купувати так само багато, як два роки тому. Відтак, виробники та продавці FMCG починають змінювати свої маркетингові стратегії та запроваджують нові принципи ціноутворення. Уряди європейських країн також намагаються вжити заходів. Однак люди через брак коштів вже не можуть залишатися такими ж лояльними до відомих брендів та надають перевагу дешевшій продукції.

За даними звіту Circana FMCG Demand Signals, європейські споживачі зараз купують на 1,3% менше продуктів харчування та товарів для побуту, ніж рік тому. Але й у 2022 році продажі цих категорій у натуральному виразі також зменшилися на 1,7%.

Торгові мережі, тим часом, більше переймаються збереженням обсягів продажів, а не власними заробітками. У таких умовах може спалахнути цінова війна, говорять експерти. Адже виробники та продавці наввипередки пропонують все нові й нові знижки, проводять вигідні для клієнтів рекламні акції тощо.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також