23 листопада 2023

Завдяки проєкту “ФІШКОГРАЙ” зібрано 10 мільйонів гривень на протезування українців

Завдяки проєкту “ФІШКОГРАЙ” зібрано 10 мільйонів гривень на протезування українців
1215

За місяць, відколи стартував інтерактивний благодійний проєкт «ФІШКОГРАЙ» програми лояльності Fishka, вдалося зібрати понад 10 із 30 мільйонів гривень для реабілітаційного центру “НЕЗЛАМНІ”. Центр займається протезуванням і реабілітацією захисників та захисниць України, а також цивільних осіб, котрі втратили кінцівки внаслідок війни. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Вдячні кожному, хто вже долучився до нашого благодійного проєкту і зробив свій вклад у протезування незламних українців. Завдяки нашій з вами небайдужості та музиці талановитого Володимира Івасюка, яка звучить на народних інструментах у додатку Fishka, ми доволі швидко закрили третину від необхідної суми. Попереду ще 20 мільйонів гривень, але я впевнена, що ми швидко впораємося. Адже дуже багато людей очікують на нашу допомогу», Ольга Семчук, керівниця програми лояльності Fishka.

«Команда Національного реабілітаційного центру “НЕЗЛАМНІ” (UNBROKEN) щодня працює, аби кожен українець, що постраждав у цій війні, мав змогу бути врятованим, протезованим і реабілітованим вдома, в своїй країні. На жаль, кількість українців, які втратили свої кінцівки, захищаючи нас, зростає щодня. Це тисячі військових та цивільних. І ми повинні забезпечити їх найкращими протезами, вартість яких від 10 до 50 тисяч доларів. З допомогою проєкту ми зможемо придбати найкращі протези для наших пацієнтів, а відтак - повернути до максимально гідного життя. Дуже вдячні програмі лояльності Fishka та партнеру Mastercard за соціальну відповідальність та підтримку незламних українців”, Ірина Заславець, керівниця проєкту “НЕЗЛАМНІ”.

Нагадаємо, що долучитися до проєкту “ФІШКОГРАЙ” можуть усі користувачі додатку Fishka. За кожну покупку в партнера надається можливість вгадати мелодію Володимира Івасюка, виконану на одному з українських народних інструментів. А програма Fishka разом з партнером Mastercard за кожну таку спробу переказують донати для центру «НЕЗЛАМНІ». Якщо відповідь правильна, сума доната буде від 3 до 1000 гривень (величина генерується випадковим чином), якщо ні – благодійний переказ становитиме 1 грн. За оплату платіжною карткою Mastercard на ОККО можливість вгадати мелодію та згенерувати донат надається двічі. 

Крім того, підтримати проєкт можна балами Fishka у додатку чи на сайті, або донатом на mono банку. Вже майже 40 тисяч клієнтів Fishka переказали свої бали на цю ініціативу. Найбільший донат на mono банку був 50 тисяч гривень, а балами - 7347 гривень.

Таким чином, клієнти програми лояльності та інші добродії допомагають українцям у протезуванні.

Детальніша інформація – на сторінці проєкту.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також