01 грудня 2023

Велика Британія змінює законодавство, щоб забезпечити дотримання «мінімальних залізничних послуг» під час страйків

Велика Британія змінює законодавство, щоб забезпечити дотримання «мінімальних залізничних послуг» під час страйків
1404

Уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових законів про страйки. Вони будуть спрямовані на те, щоб гарантовано забезпечувати «життєво важливі послуги» під час тривалих та масштабних страйків. Останнім часом на залізниці таких було немало, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Особливо прикро, якщо потяги зупиняються в період Різдва чи інших свят.

Для залізничників, персоналу швидкої допомоги та персоналу охорони кордону буде запроваджено таке поняття, як мінімальний рівень обслуговування, щоб зменшити збої та забезпечити безперервність основних послуг під час можливих страйків.

Раніше аналогічні обмеження запровадили Франція, Італія, Іспанія та США. Там усі державні служби працюють у штатному режимі навіть під час найгостріших трудових конфліктів.

За словами експертів, зміни у законодавство покликані забезпечити баланс, дозволяючи страйки, водночас захищаючи важливі державні послуги, зокрема залізничні перевезення, екстрену медичну допомогу та охорону кордонів. Для залізничного сектору законодавство передбачає, що під час страйків має працювати принаймні еквівалент сорока відсотків звичайного розкладу. Пріоритетні маршрути повинні залишатися відкритими.

Прем’єр-міністр Ріші Сунак наголосив на важливості забезпечення того, щоб люди могли подорожувати під час святкового сезону та отримувати невідкладну допомогу, не покладаючись на тимчасові виправлення. Законодавство також визначає процедуру, за якою роботодавці видають повідомлення про роботу особам, які обґрунтовано зобов’язані працювати під час страйку, а профспілки зобов’язані переконатися, що їхні члени дотримуються цієї вимоги. Невиконання може призвести до втрати правового захисту профспілок.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також