05 грудня 2023

Alibaba починає програвати у конкуренції з іншою китайською платформою електронної комерції

Alibaba починає програвати у конкуренції з іншою китайською платформою електронної комерції
724

Флагман китайської інтернет-торгівлі Alibaba наприкінці минулого тижня припинив бути найдорожчою компанією у даному сегменті економіки КНР. Акції Alibaba Group Holding на біржових торгах у США стрімко падали після того, як було понижено рейтинг Morgan Stanley через побоювання інвесторів уповільнення обороту ключових бізнесів.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Але за кілька годин до цього інша компанія зі сфери електронної комерції, китайська PDD, фіксувала підвищений попит на свої папери. В результаті PDD обійшла Alibaba та стала найдорожчим китайським інтернет-магазином.

Акції Alibaba впали на 3,2 відсотка до $72,5, тобто досягнули історичного мінімуму. За місяць вони подешевшали аж на 17%, а поштовхом для розпродажу акцій став поганий звіт про виручку у другому кварталі. Крім того, менеджери Alibaba відмовилися від планів відокремлення свого хмарного бізнесу, чого насправді очікували інвестори.

Тим часом акції PDD Holdings підскочили. Ринкова вартість компанії досягла 196 млрд доларів, а вартість Alibaba становила 190,45 млрд дол.

«Ми очікуємо, що PDD продовжуватиме збільшувати свою частку на внутрішньому ринку завдяки своїй сприятливій бізнес-моделі на тлі зміни поведінки споживачів», – зазначив Едді Вонг з Morgan Stanley. Зазначимо, що вартість акцій PDD від початку року зросла майже на 80%.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також