08 грудня 2023

Онлайн-хімчистка MINK від Fozzy Group відкрила перший офлайн простір

Онлайн-хімчистка MINK від Fozzy Group відкрила перший офлайн простір
771

Відтепер, усі, кому потрібні якісні послуги з чистки, прання чи ремонту одягу, взуття і різних аксесуарів можуть не лише замовити кур’єра, а і принести речі до офлайн простору у «Сільпо»  у с. Лісники Київської обл. (вул. Ватутіна, 170). Вже найближчим часом MINK планує відкрити другий офлайн простір у «Сільпо» у ТРЦ Respublika Park. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Офлайн простір працює за принципом самообслуговування. Ви залишаєте речі у спеціальному мішку з індивідуальним номером, вводите самостійно або за допомогою адміністратора контактні дані, номер телефону, та індивідуальний номер і це все, що треба зробити, далі вирушаєте у своїх справах.

Ніяких папірців чи інших зайвих процесів опису речей. Уся комунікація і погодження замовлення відбувається далі у смартфоні. Прийом речей триває максимум 5 хвилин. Зворотнє доставлення може бути безкоштовним кур’єром за адресою клієнта або в офлайн простір.

Наразі MINK вже завоював міцні позиції серед хімчисток, щомісяця кількість замовлень зростає на 10-35% в залежності від сезону. MINK активно працює у напрямку онлайн та офлайн для B2C клієнтів, а також розвиває В2В сегмент, надаючи послуги бутикам. Також зростає кількість одиниць у замовленні – у середньому клієнт замовляє чистку трьох речей, що підтверджує довіру до сервісу. Звісно, так було не одразу, спочатку клієнт тестує сервіс на одній речі, а потім вже відправляє декілька.

Замовити чистку можна онлайн на сайті MINK. Кур'єр приїздить у зручний 2-х годинний слот. А за 30 хвилин до приїзду зателефонує на номер, що був вказаний при оформленні замовлення. Якщо знаходитесь за Києвом, або в регіонах, до вас завітає курʼєр Нової Пошти. Забір та доставка кур'єром MINK, та кур'єром Нової Пошти в усі міста – безкоштовно.

Клієнт може завжди написати MINK у телеграм-чат, перевірити статус замовлення, змінити адресу доставки, додати послуги і т.д. Також MINK надає безкоштовні поради технолога.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також