08 грудня 2023

Big Trade-Marketing Show-2024: New Reality – New Possibilities

Big Trade-Marketing Show-2024: New Reality – New Possibilities
1056

02 лютого 2024 року на щорічній конференції «Big Trade-Marketing Show-2024: Newrealitynewpossibilities» збереться  понад 350 учасників, щоб обговорити тренди та тенденції розвитку трейд-маркетингу.

Дата та місто проведення: 02 лютого 2024, м. Київ, UBI Конференц Хол, вул. Дорогожицька, 8

Лейтмотивом програми Big Trade-Marketing Show у 2024 році стали ключові та найактуальніші світові та локальні тренди у трейд-маркетингу.

Цікавитеся останніми тенденціями в трейд-маркетингу?

На конференції Big Trade-Marketing Show-2024 спікери не просто встановлюють тренди, вони розкривають стратегії та ідеї для досягнення ефективності та лідерства.

Серед спікерів та тем конференції 2024:

  • Катерина Калюжна, Senior Research Executive, Brand Guidance, Kantar Ukraine. Тема виступу «Як змінилася поведінка покупців та як вибудовувати з ними комунікацію в умовах великої трансформації суспільства?»
  • Олег Нікольский, маркетинг директор "Фокстрот". Тема виступу:«Роль маркетингових шестерень у двигуні компанії: основний дашборд маркетолога»
  • Олег Шмуляєв, заступник голови правління з маркетингу ПРАТ "МХП". Тема виступу: Створення затребуваного продукту в умовах мінливого ринку, як інтегрувати його  в поточну продуктову лінійку?
  • Дар’я Смерічевська, начальник відділу трейд-маркетингу інтернет магазину EVA.UA ТОВ «Руш». Тема виступу: «Ефективні нецінові промо. Нестандартні альтернативи знижкам за обмеженого бюджету на просування»
  • Фатіма Тисячник, директорка з маркетингу Компанія DELTA FOOD. Тема виступу: «Персоналізація та розвиток клієнтського сервісу в дистрибуції»
  • Юлія Корань, Керівниця відділу маркетингу ТОВ «Галіція-Трейд» (національні бренди соків Galicia та Світанок). Тема виступу: «Адаптація маркетингових стратегій нових брендів у реаліях 2023-24 років: від емоційних інсайтів до альтернативних рекламних підходів»

Ви дізнаєтеся про:

-Виведення нового бренду на ринок: стратегії та підходи.

-Пошук емоційних інсайтів: розуміння потреб та бажань цільової аудиторії.

-Тестування креативів дизайну: вплив на сприйняття та емоційну зв’язок з брендом.

-Рекламна кампанія: альтернативні підходи та канали комунікації при обмеженому бюджеті

Спецпроекти конференції!

Компанія TradeMasterGroup ініціює Національну Премію - BIG Trade-Marketing Award-2024.
Премія в галузі TRADE маркетингу присуджується за визначні та успішні маркетингові стратегії, які були реалізовані в 2022-2023 рр. Прийняти участь може будь яка роздрібна мережа, виробник, дистрибутор, маркетингова чи PR  агенція, презентувавши трейд-маркетинговий кейс з якісними та кількісними показниками: залучення нових клієнтів, підвищення лояльністі, підвищення впізнаваністі бренду, зміна сприйняття бренду або поєднання кожного з цих способів за допомогою ефективного креативу, задля досягнення бажаних цілей, ін.

Оцінка діяльності учасників проводиться на основі наданих даних про діяльність компанії за підсумками років, визначається обсягом виконаних робіт, фінансовими показниками та реалізованим проектам у даному напрямку.
Нагородження переможців відбудеться 2 лютого 2024 року на конференції BIG TRADE-MARKETING SHOW: NEW REALITY – NEW POSSIBILITIES.

Прийняти участь та подати заявку можна до 31.12.2023 у Першій Національній Премії BIG Trade-Marketing Award-2024!

Виставка та експозиція рішень та послуг для бізнесу. В рамках Конференції проходить виставка рішень та послуг, а також зразків продукції від виробників та рітейлерів України

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Учасники Конференції, які не зможуть бути фізично присутніми на заході, матимуть доступ до онлайн-трансляції, в якій 3 окремі камери та виділений чат забезпечать повний ефект присутності.

БЕЗПЕКА

У випаду повітряної тривоги учасники Конференції будуть евакуйовані до підземного паркингу, яке пристосоване для подібних випадків. Укриття має надійне перекриття з монолітного бетону та обладнане приточно-витяжною вентиляцією й автономним дизель-генератором, санвузлом і кількома евакуаційними виходами.

Реєстрація

Приєднуйтесь до нас, щоб здобути ключові знання та вдосконалити своє розуміння майбутнього трейд-маркетингу!

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також