11 грудня 2023

Найбільші виробники молочних продуктів почнуть розкривати дані про викиди метану

Найбільші виробники молочних продуктів почнуть розкривати дані про викиди метану
489

Шість найбільших світових молочних компаній почнуть розкривати інформацію про викиди метану. Для цього вони уклали альянс на Міжнародній конференції ООН з клімату (COP28) у Дубаї, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

За даними продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, на тваринництво припадає близько 30% викидів метану. Правозахисні групи заявили, що боротьба з метаном у тваринництві має стати головним пріоритетом на саміті COP28 цього року.

Danone, Bel Group, General Mills, Lactalis USA, Kraft Heinz і Nestle почнуть звітувати про свої викиди метану до середини 2024 року і розроблять плани, як скоротити виклики. Вони почнуть надавати технічну та фінансову підтримку фермерам у всьому світі. Наприклад, вони можуть почати тестувати різні кормові добавки, сказав віце-президент зв'язків з урядом і громадськістю Danone Кріс Адамо. Danone зобов'язалася скоротити викиди метану в ланцюжку поставок свіжого молока на 30% до 2030 року.

За оцінкою Коаліції за кліматом і чистим повітрям та Програмою ООН з навколишнього середовища, скорочення антропогенного метану на 45% у цьому десятилітті утримає глобальне потепління нижче 2 градусів Цельсія.

В усьому світі виробництво продуктів харчування припадає близько третини світових викидів парникових газів. Також на саміті будуть вжиті заходи щодо скорочення викидів у харчовому секторі.

За даними Nestle, одна корова у Німеччині в середньому виробляє близько 1 кг вуглекислого газу на літр молока. При відрижці та виділенні травних газів корови виділяють метан — близько 300 л на добу. Також за даними ФАО за 2015 р., молочна промисловість щорічно виробляє 3,4 % усіх парникових газів — майже стільки виробляють судноплавство та авіація разом узяті.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також