25 грудня 2023

Tesla збудує в Шанхаї завод з виробництва акумуляторів Megapack

Tesla збудує в Шанхаї завод з виробництва акумуляторів Megapack
390

Американська компанія Tesla Inc. запустила у Шанхаї проект із виробництва накопичувачів енергії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Компанія Tesla розпочала реалізацію проекту з будівництва нової «гігафабрики» в Шанхаї. Передбачається, що фабрика дозволить компанії щорічно виготовляти 10 тисяч акумуляторів Megapack. Надалі це число збільшиться.

Вранці 22 грудня 2023 року у Шанхаї відбулася церемонія підписання угоди про придбання землі для реалізації проекту. Будівництво розпочато у першому кварталі 2024 року, а запуск виробництва заплановано на четвертий квартал. Відомо, що більшість вироблених Megapack буде поставлятися на експорт.

Шанхайський завод також стане другим спеціалізованим підприємством Tesla з виробництва акумуляторів Megapack. Перший завод компанії розташований у Каліфорнії. Крім того, випуск Megapack планується налагодити на заводі з виробництва електромобілів у Неваді.

Megapack - це потужна батарея для накопичення енергії та підтримки енергозабезпечення, яка сприяє стабілізації електромережі та запобіганню перебоям у її роботі. Обсяг 10 тисяч Megapack еквівалентний майже 40 ГВт.год електроенергії.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також