04 січня 2024

IT-бізнесмени розбагатіли більше за інших у 2023 році

IT-бізнесмени розбагатіли більше за інших у 2023 році
470

Сукупний стан 500 найбагатших людей світу цього року виріс на $1,5 трлн, свідчить рейтинг Bloomberg Billionaires Index, який розраховується на підставі вартості часток мільярдерів у компаніях. Агентство зазначає, що їм вдалося відіграти минулорічні втрати — 2022 року вони втратили $1,4 трлн. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Найбільше розбагатіли підприємці з технологічного сектору за рахунок безпрецедентного зростання акцій в IT. Їхній капітал підріс на $658 млрд (+48%), чому сприяв передусім хайп навколо штучного інтелекту.

Очолив рейтинг мільярдерів засновник Tesla та SpaceX, власник соцмережі X (екс-Twitter) Ілон Маск. Його статки на 30 грудня Bloomberg оцінює в $229 млрд. Минулого року він втратив $138 млрд, а цього року заробив $95 млрд, в основному за рахунок успіхів Tesla та SpaceX, зазначає агентство.

На другому рядку опинився представник споживчої галузі - глава LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton Бернар Арно ($179 млрд). За ним знову йдуть власники технологічних компаній: з невеликим відставанням головний виконавчий директор інтернет-магазину Amazon Джефф Безос ($177 млрд) та засновник Microsoft Білл Гейтс ($141 млрд).

Один з найкращих результатів зростання капіталу показав глава корпорації Meta (визнана екстремістською і заборонена в Росії) Марк Цукерберг. За рік він заробив $82,5 млрд, його загальний статки оцінюється в $128 млрд (шосте місце).

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також