Відчуття як вдома: в Одесі відкрився ще один VARUS у новому форматі

Мережа VARUS продовжує розвиватись — в Одесі з'явився новий магазин VARUS за адресою: вул. Спрейса, 2, ЖК ARTVILLE. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.
В середньому клієнт витрачає на покупки в супермаркеті від 15 до 30 хвилин, тож VARUS зробив так, щоб час проведений з новому магазині приносив максимум задоволення. VARUS — це не просто супермаркет, а цілий шопінг-центр із сучасним дизайном та різноманіттям нововведень, які зроблять ваш похід за продуктами приємним та комфортним.
“Наше друге відкриття в Одесі за минулий рік. VARUS ще тільки починає боротися за серця одеситів. Дуже відповідально закохувати в себе з першого погляду. Другого шансу не дадуть, бо наші клієнти надзвичайно вимогливі. Це наш перший магазин у новому дизайні «Як вдома!». Дизайн довго жив на візуалізаціях і це перший його вихід у світ. Дизайн формату супермаркету ми розробили разом зі студією YUDIN Design”, — розповідає директорка з маркетингу VARUS Анна Луганська.
“Початок роботи над концептом був ще до повномасштабного вторгнення, потім пауза більше пів року. І, незважаючи ні на що, в Одесі відкрився новий VARUS Home. Нехай цей маркет дарує радість відвідувачам. Ми дякуємо команді VARUS за плідну співпрацю. Далі буде!”, — коментують у студії YUDIN Design.
Читайте також: Починаємо рік з різномаїжжя: січневий каталог «Кулінарна підтримка» від VARUS
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: новини ритейлу, варус, ритейл в україні, магазини варус
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар