15 січня 2024

Британська мережа Asda тестує чотириденний тиждень у спробах впоратися з «бунтом» менеджерів

Британська мережа Asda тестує чотириденний тиждень у спробах впоратися з «бунтом» менеджерів
426

Власники мережі Asda спробували впровадити чотириденний робочий тиждень у мережі супермаркетів з метою придушити бунт невдоволених політикою компанії менеджерів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Gazette.

Британська торговельна мережа зіткнулася із масовим звільненням серед менеджерів компанії, які таким чином протестують проти програми Asda щодо зменшення витрат. Передбачається, що впровадження скороченого на один день робочого тижня допоможе компанії налагодити стосунки з персоналом. Крім 4-х робочих днів Asda також тестує інші режими роботи, наприклад, короткі зміни.

Компанія пішла на подібні кроки на тлі боргів, що ростуть, які суттєво «тиснуть» на бізнес (до початку 2024 року сума відсотків за заборгованістю мережі перевищила 400 мільйонів фунтів стерлінгів). Крім того, ринкова частка Asda продовжує програвати конкурентам – мережам Tesco та Sainsbury's.

Тим не менш, в Asda стурбовані тим, що висока плинність серед персоналу не тільки вплинула на стабільність та можливості робочих команд у магазинах, але також може негативно вплинути на клієнтів компанії.

Читайте також: Asda стає першим британським супермаркетом, який пропонує діагностику на діабет

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також