15 січня 2024

Tesla зупинить виробництво у Німеччині через порушення постачання Червоним морем

Tesla зупинить виробництво у Німеччині через порушення постачання Червоним морем
424

Відсутність компонентів для виготовлення електромобілів примушує компанію Tesla мінімум на два тижні зупинити виробництво на німецькому заводі у Грюнхайде. Як повідомили представники компанії, підприємство не працюватиме з 29 січня до 11 лютого, після чого усі сподіваються повноцінно перезапустити конвеєр.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Причина такого рішення у порушенні ланцюга постачання. Комплектуючі для сучасних машин мали найближчим часом надійти на суднах, які зазвичай прямували з Азії Червоним морем. Але небезпечна ситуація та атаки гуситів з Ємену примусили перевізників відправити кораблі в обхід довгим шляхом.

Донині збройні напади у Червоному морі терористи здійснили на 27 цивільних суден. Тож великі судноплавні компанії заради безпеки перенаправили уже понад 2000 вантажних кораблів довгим маршрутом навколо Африки. Атаки в Червоному морі тепер можуть сповільнити всю глобальну економіку, вважають експерти. Адже найважливіший Суецький канал стає дедалі більш недоступним.

На заводі Грюнхайде працюють 11 тис. людей. Максимальна потужність виробництва тут становить 500 тис. електромобілів на рік.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також