30 січня 2024

У Великобританії випустять Sprite у пляшках без етикеток

У Великобританії випустять Sprite у пляшках без етикеток
511

З пляшок газованого напою Sprite (бренд належить компанії Coca-Cola Company) у Великій Британії тимчасово зникнуть зелені етикетки. Їх приберуть із пластикових пляшок Sprite та Sprite Zero об'ємом 500 мілілітрів у рамках експерименту зі спрощення процесу переробки та скорочення використання пакувальних матеріалів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на сайт компанії.

Етикетку замінить рельєфний логотип, нанесений на лицьову сторону пляшки, та вигравірувана лазером інформація про напій на звороті. Лімітована серія лимонадів без етикеток надійде у продаж до кількох магазинів британської мережі Tesco Express з січня до березня 2024 року.

Незважаючи на те, що зелені етикетки Sprite повністю придатні для вторинної переробки, їх відсутність значно спрощує цей процес (оскільки не потрібно відокремлювати від пляшок), і в цілому скорочується кількість пакувального матеріалу, що використовується, пояснили в компанії.

У 2022 році виробник Sprite перевів усю пластикову ПЕТ-упаковку з її фірмового зеленого кольору на прозорий, щоб підвищити якість матеріалу, отриманого внаслідок вторинної переробки пляшок.

У компанії говорили, що хоча зелений термопластик придатний для вторинної переробки, створений із нього матеріал частіше перетворюється на одноразові предмети, які не можна переробляти на нові ПЕТ-пляшки.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також