06 лютого 2024

TikTok тестує функцію купівлі товарів із відеороликів

TikTok тестує функцію купівлі товарів із відеороликів
515

Додаток для обміну короткими відеороликами TikTok почав тестування функції, яка відкриє можливість купувати товари, що демонструються в публікаціях, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Новий інструмент використовує технологію автоматичної ідентифікації об'єктів на відеозображенні та пропонує глядачам знайти схожі позиції у магазині TikTok Shop шляхом переходу за посиланнями на відповідні картки товарів. Раніше можливість відзначати продукцію, що відноситься до контенту, що розміщується, надавалася тільки схваленим інфлюенсерам і брендам.

Представник TikTok підтвердив розробку нової функції, але наголосив, що вона знаходиться на ранній стадії тестування.

Китайська соцмережа TikTok, що належить ByteDance Ltd., запустила у США свій магазин-додаток у 2023 році. Новий напрямок є для компанії головним пріоритетом, оскільки у 2024 році вона планує реалізувати у США товарів на суму 17,5 млрд доларів, за інформацією джерел, знайомих із питанням.

Запуск TikTok Shop поки що супроводжується неоднозначними відгуками. Так, продавці з категорії малого бізнесу, опитані Bloomberg у грудні, позитивно оцінили роботу програми та розповіли про рекордні продажі у передноворічний період, коли майданчик надав додаткові знижки та безкоштовну доставку. За даними компанії, у листопаді 2023 року, в період акцій «Чорна п'ятниця» та «Кіберпонеділок», на торговий майданчик було залучено понад 5 млн. нових клієнтів.

У той же час користувачі скаржаться на контрафактні товари та велику кількість публікацій рекламного характеру. Зараз інфлюенсери отримують комісійну винагороду за скоєні їх аудиторією покупки, але нова функція може змінити ситуацію. Відсутність у звичайних творців контенту прямого стимулу просувати певний товар зробить, як очікується, досвід користування додатком приємнішим і допоможе посилити його розважальну складову.

Читайте також: TikTok та LVMH працюють над обмеженням продажу підробок у додатку

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також