16 січня 2024

TikTok та LVMH працюють над обмеженням продажу підробок у додатку

TikTok та LVMH працюють над обмеженням продажу підробок у додатку
351

Люксовий конгломерат LVMH обговорює з TikTok та його материнською компанією ByteDance Ltd. план з обмеження продажів контрафакту, що реалізується за допомогою цієї популярної програми для обміну короткими відеороликами, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

За словами Тото Хаба, старшого віце-президента з глобального комплексного маркетингу косметичного бренду Benefit Cosmetics, що належить LVMH, мета полягає в тому, щоб спільними зусиллями «поліпшувати купівельний досвід». Оскільки TikTok активно розширює свою ринкову присутність по всьому світу, а в портфель конгломерату входить понад 70 брендів класу люкс, включаючи Louis Vuitton, Christian Dior, Givenchy, Tiffany & Co., то угода може стати важливим кроком у зміцненні репутації майданчика.

Функція TikTok Shop почала впроваджуватись у Європі з травня 2021 року, а минулого року була повноцінно запущена у США. За інформацією джерел Bloomberg, компанія ставить перед собою амбітні цілі — збільшити обсяг свого американського e-commerce бізнесу вдесятеро до 17,5 млрд доларів до 2024 року.

Представник LVMH зазначив, що раніше французький холдинг уклав аналогічні домовленості щодо обмеження обороту підроблених товарів з Alibaba Group Holding Ltd., що володіє онлайн-платформою Tmall.

Багато майданчиків електронної комерції, включаючи Amazon.com, JD.com та інші, з різним ступенем успіху намагаються боротися з несумлінними продавцями, які продають контрафактну продукцію за дуже низькими цінами. Для захисту своєї інтелектуальної власності компанії-правовласники удосконалюють інструменти маркування оригінальних виробів та розробляють системи відстеження товарів на вторинному ринку.

Читайте також: LVMH найме 2500 співробітників в Італії до кінця 2025 року

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також