09 лютого 2024

Google об'єднала свої ШІ-продукти під єдиним брендом - Gemini

Google об
600

Американська корпорація Google об'єднала свої продукти зі штучним інтелектом під єдиним брендом Gemini. Компанія перейменувала чат-бот Bard на Gemini, а також надала доступ до найпросунутішої версії Gemini Ultra 1.0.  Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Gemini – це сімейство ІІ-моделей, яке Google представила у грудні минулого року. Вони потужніші за ChatGPT-4 в кілька разів. Модель Gemini Pro додана в чат-бота Bard, а версія Gemini Nano – у смартфони Google Pixel 8 та Samsung Galaxy S24.

«Gemini розвивається, стаючи чимось більшим, ніж просто нейромережа. Вона підтримує цілу екосистему — від продуктів, якими щодня користуються мільярди людей, до API та платформ, які допомагають розробникам та підприємствам впроваджувати інновації», — розповіли у компанії.

Bard, перейменований в Gemini, доступний 40 мовами. Він з'явиться у новому додатку Gemini для Android та у додатку Google для власників iPhone.

Також корпорація запустила платний тариф Gemini Advanced, що надає доступ до просунутої версії нейромережі — Gemini Ultra 1.0. Користувачі зможуть застосовувати штучний інтелект у Документах, Календарі, Таблицях та інших сервісах.

Gemini Advanced доступний користувачам за підпискою Google One AI Premium у 150 країнах. Ціна тарифу - $19,99, перші два місяці безкоштовно.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також