09 лютого 2024

У Європі спотові тарифи на автоперевезення стали нижчими за контрактні

У Європі спотові тарифи на автоперевезення стали нижчими за контрактні
683

Спотові тарифи на європейські автомобільні вантажні перевезення впали нижче контрактних ставок вперше за останні сім років, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logists.FM.

Про несподіване падіння вартості автоперевезень на європейському спотовому ринку заявили в агенціях IRU, Transport Intelligence (Ti) та Upply. За словами експертів, зниження цін варто пов’язувати з одночасним зменшенням промислового попиту на послуги вантажного автотранспорту. 

З іншого боку, контрактні ставки залишаються на попередньому рівні, а подекуди навіть продовжують зростати. Але тут ми бачимо наслідок запровадження нових зборів за викиди парникових газів та загального збільшення витрат автотранспортних підприємств, відзначають фахівці.

Найбільша різниця між спотовими тарифами та вартістю перевезень за контрактами зараз спостерігається на маршрутах з Німеччини у Париж, Бірмінгем, Мілан, Лілль, Мадрид, Роттердам і Антверпен.

Останній великий стрибок спотових цін відбувався у 2022 році. Проте відтоді ринок потерпав від високої інфляції, падіння обсягів споживання та інших проблем, які примушували автоперевізників виконувати свою роботу за менші гроші.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також