19 лютого 2024

Карді Бі стала обличчям косметичного бренду Nyx

Карді Бі стала обличчям косметичного бренду Nyx
365

Американська хіп-хоп виконавиця Карді Бі стала обличчям косметичного бренду Nyx. Рекламу за її участю показали під час Суперкубку. Але глядачі матчу змогли побачити лише першу половину ролика, другу усі охочі змогли подивитися, перейшовши QR-кодом. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Реперша з'явилася у рекламі блиску для губ з ефектом об'єму Duck Plump. На тлі качок, що танцюють, Карді Бі фарбує губи, розповідаючи про те, що завдяки блиску вони стають великими і пухкими. Але не все так однозначно, навіть назва самого ролика "Тільки для губ" на щось натякає.

Глядачі Суперкубка побачили лише першу частину відео, що інтригує, а щоб подивитися продовження потрібно було перейти по QR-коду. У другій частині відео розгортається справжній трилер — хаос у місті, всі екстрені служби підняті тривожно, адже чоловіки почали використовувати блиск Duck Plump не за призначенням. Наприкінці з'являється застереження від Nyx у тому, що блиск призначений лише губ.

Для Карді Бі співпраця з Nyx стала її першим досвідом у б'юті-індустрії. Раніше реперша брала участь у кампаніях Pepsi, Balenciaga, а також створила лінію популярних кросівок із Reebok, і навіть була креативним директором у Playboy.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також