20 лютого 2024

Єврокомісія розпочала розслідування проти TikTok

Єврокомісія розпочала розслідування проти TikTok
318

Європейська комісія (ЄК) розпочала офіційне розслідування щодо сервісу для створення та перегляду коротких відео TikTok, що належить китайській Bytedance. Розгляд пов'язаний із можливим порушенням закону про ринок цифрових послуг (DSA), який набув чинності 17 лютого у всіх країнах Євросоюзу.  Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Єврокомісія має намір перевірити, чи робить TikTok достатньо для захисту дітей від шкідливого контенту. Єврокомісар Тьєррі Бретон заявив, що захист неповнолітніх є головним пріоритетом при застосуванні нового закону. Чиновник зазначив, що TikTok має відповідати DSA та відігравати особливу роль у захисті неповнолітніх користувачів в інтернеті.

У Єврокомісії вважають, що TikTok застосовує алгоритми спеціально налаштовані на виклик залежності у користувачів. Також в ЄК вважають, що соцмережа порушує вимоги щодо верифікації віку та налаштувань конфіденційності, які встановлені за умовчанням.

Восени минулого року TikTok оштрафували у Євросоюзі на €345 млн за персональні дані дітей. Фахівці встановили, що акаунти неповнолітніх у соцмережі опинялися у публічному доступі, будь-кому були видні їхні відео та коментарі.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також