21 лютого 2024

Електричні візки JAC CBD15 і CBD20 з літієвими батареями: новий рівень ефективності та комфорту на складі як для жінок, так і для чоловіків

Електричні візки JAC CBD15 і CBD20 з літієвими батареями: новий рівень ефективності та комфорту на складі як для жінок, так і для чоловіків
379

У світі сучасної промисловості, де кожен момент відіграє важливу роль, ефективність та комфорт на робочому місці стають невід'ємною частиною успіху. Електричні візки JAC CBD15 та CBD20 з літієвими батареями є новим словом у світі складської логістики, призначене для забезпечення зручності, безпеки та безпрецедентної ефективності для всіх працівників – як жінок, так і чоловіків.

Безмежна силова ефективність:

Електричні візки JAC CBD15 та CBD20 з літієвими батареями надають необмежені можливості в галузі силової ефективності. Здібні піднімати вантажі на висоту до 25 см і переміщатися зі швидкістю 4-5 км/год, вони забезпечують оптимальні робочі параметри, скорочуючи час виконання завдань.

Зручність та ергономіка:

Ергономічний дизайн візків спеціально розроблений для забезпечення максимального комфорту під час роботи на складі. Це рішення, яке перетворює трудовий процес на задоволення, роблячи робоче місце чоловіків та жінок більш комфортним та ефективним.

Дотримання Законодавства:

Постійна увага приділяється дотриманню законодавства, та електричні візки JAC CBD15 та CBD20 відповідають усім стандартам безпеки та законодавчим вимогам. Враховуючи указ Міністерства Охорони здоров'я України від 10.12.1993 № 241, візки надають безпечні умови праці та для жінок.

Переваги літієвих батарей:

Електричний привід, що живиться від літієвих батарей, забезпечує високу енергоефективність. Системи заряджання дозволяють заряджати візок всього за 2 години від звичайної розетки на 220 В, забезпечуючи 5-5,5 годин безперервної роботи. Це не тільки підвищує продуктивність, а й скорочує тимчасові втрати на заміну батарей, створюючи умови безперебійної роботи.

"Електричні візки з літієвими батареями: шлях до ефективності та зеленої логістики"

Електричні візки з літієвими батареями є не тільки сучасним технічним рішенням для підвищення ефективності на складі, але й зеленою інновацією, що сприяє створенню стійкого майбутнього середовища. Цей вибір не просто модернізація бізнесу, а й відповідальний внесок у збереження нашої планети для майбутніх поколінь.

Ваша логістика – наш пріоритет!

Електричні візки JAC CBD15 та CBD20 з літієвими батареями є не просто інновацією в індустрії, а новим етапом у розвитку складської логістики. Будучи ідеальним рішенням для чоловіків та жінок, вони відкривають можливості для максимального поєднання ефективності, безпеки та зручності на робочому місці.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також