26 лютого 2024

Понад план: Фокстрот і покупці задонатять +1 мільйон захисникам

Понад план: Фокстрот і покупці задонатять +1 мільйон захисникам
552

До другої річниці повномасштабного вторгнення ритейлер електроніки і побутової техніки перераховує відсоток з продажів, зроблених протягом 23-25 лютого, щоб додатково підсилити ЗСУ технікою. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Наприкінці лютого мережа Фокстрот оголосила благодійну акцію, метою якої є підсилення підтримки захисників України. До акції автоматично долучаються всі покупці, котрі зроблять покупку у роздрібному магазині в будь-якому куточку країни або ж на Foxtrot.ua у період з 23 по 25 лютого. А відсоток з усіх продажів у сумі 1 мільйон гривень компанія перерахує як додатковий внесок до щомісячного бюджету корпоративного штабу «Допомога нашим» для подальшої благодійної видачі військовим частинам необхідної техніки.

«Уже 2 роки наші славні воїни героїчно боронять незалежність держави і безцінну можливість жити у своїй країні. Саме завдяки Силам оборони  українці зустрічають вільні ранки, а український бізнес, і зокрема мережа Фокстрот, продовжує розвиватися і робити свій внесок у підтримку країни,  - розповідає Олег Нікольський, маркетинг директор компанії. – Ця благодійна акція, до якої ми запросили наших покупців, – черговий знак подяки воїнам-захисникам».

Відзначимо, що ритейлер Фокстрот системно допомагає Силам оборони вже з перших днів повномасштабного вторгнення: створення корпоративного штабу «Допомога нашим» ініціював СЕО компанії Олексій Зозуля, а підтримали співзасновники бізнесу –  Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев. За цей час команда мережі опрацювала 1200 запитів та передала понад 8000 SKU побутової техніки і гаджетів на загальну суму майже 29 млн грн. Зокрема,  ЗСУ, рятувальникам ДСНС, загонам Нацгвардії, Нацполіції, громадським організаціям, благодійним фондам, волонтерам і колегам-захисникам.

Серед тих, кого компанія «підсилила» ноутбуками, планшетами, принтерами, телевізорами, обігрівачами – легендарні Привиди Києва, бійці 3-ї ОДШБ, вертолітники-чорнобаївці, знаменитий спецпідрозділ Kraken, підшефні Юлії Паєвської (Тайри) – військовополонені та їх родини, захисники з 24 бригади Данила Галицького, Київська зенітно-ракетна бригада (що збила 13 Кинжалів), 47 бригада «Магура», а ще названий на честь загиблого директора львівського Фокстрот – підрозділ аеророзвідки Foxtrot 80 ОДШ Галицької бригади тощо.