26 лютого 2024

Фінська Stockmann знову задумалася про зміну назви на Lindex

Фінська Stockmann знову задумалася про зміну назви на Lindex
318

Рада директорів фінського ритейлера Stockmann знову повернулася до обговорення питання про зміну назви групи на Lindex Group, повідомляє TradeMaster.UA. Зміни не стосуватимуться мережі універмагів та інтернет-магазину, які продовжать працювати під вивіскою Stockmann.

Фінською мовою пропонується назвати групу Lindex Group Oyj, а шведською — Lindex Group Abp. Це питання обговорюватиметься на річних зборах акціонерів 21 березня 2024 року. У компанії вважають, що ребрендинг посилить роль підрозділу Lindex, на частку якого у 2023 році припало дві третини виручки групи, а скоригований операційний результат підрозділу становив понад 90 млн євро.

Питання зміни назви групи вперше порушувалося у вересні минулого року. На тлі цього було прийнято рішення розпочати стратегічний аналіз з метою підвищення акціонерної вартості за рахунок переведення компанії Lindex до центру бізнесу групи.

Stockmann – компанія роздрібної торгівлі, заснована у 1862 році. Вона володіє універмагами у Фінляндії та країнах Балтії, а також інтернет-магазином.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також