27 лютого 2024

LG і Sony закривають усі магазини на Росії

LG і Sony закривають усі магазини на Росії
389

Японський виробник споживчої електроніки Sony закриває власні монобрендові магазини Росії. Аналогічним чином згортає роздрібний бізнес та південнокорейська компанія LG. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

На місці LG до відкриття готується монобрендовий магазин побутової техніки Grundig, який належить турецькій компанії Arcelik.

Оператор Sony на Росії повідомив, що останні три роздрібні точки працюватимуть до літа, розпродуючи товарні запаси: «Раніше Sony Centre був у кожному місті-мільйоннику на РФ, проте через санкції вони всі закриваються».

У портфелі LG раніше було чотири магазини у Москві. Наразі всі вони закриті «через зупинки» постачання». Німецька Bosch теж згортає роздрібну мережу на російському ринку. На сьогоднішній день із семи магазинів продовжує роботу один, у якому ведуться розпродажі залишків товарів.

LG, Sony, Bosch та інші компанії, що лідирують на ринку побутової техніки на Росії, оголосили про зупинення поставок на російський ринок ще в березні 2022 року, після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Тим не менш, фірмові магазини продовжували працювати, маючи довгострокові договори оренди, щоб уникнути штрафів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також