28 лютого 2024

Модний гігант Shein хоче провести IPO в Лондоні

Модний гігант Shein хоче провести IPO в Лондоні
396

Китайський ритейлер Shein вирішив змінити плани та провести первинне розміщення акцій не в Нью-Йорку, а в Лондоні, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Shein подав документи для IPO у Нью-Йорку в середині минулого року, але робив це в конфіденційному порядку, і офіційно про свої плани компанія не повідомляла.

У травні 2023 року група членів Конгресу США закликала SEC призупинити процедуру підготовки до первинного розміщення акцій Shein, оскільки вони вважають, що компанія може використовувати підневільну працю уйгурів.

За даними Bloomberg, Shein продовжує домагатися дозволу від SEC на проведення IPO у США, але в компанії вважають, що цей дозвіл навряд чи буде отриманий, і тому ритейлер почав готуватися до подання заявки на IPO на Лондонській фондовій біржі. За словами джерел, Shein також може розглянути інші майданчики, такі як Гонконг або Сінгапур.

У травні 2022 вартість Shein оцінювалася в $100 млрд, і її називали найбільшим світовим ритейлером модного одягу. Однак у травні 2023 року вартість компанії за підсумками нового раунду фінансування перевищувала лише $60 млрд.

Якщо IPO все ж таки відбудеться в США, Shein стане однією з найдорожчих китайських компаній, які розмістили свої акції на американській біржі. Наразі такий є сервіс таксі Didi Global, який у 2021 році залучив у ході IPO $4,4 млрд і був оцінений у $68 млрд. Проте Didi була змушена піти з Нью-Йоркської фондової біржі в червні 2022 року через тиск китайської влади на технологічних гігантів країни.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також