01 березня 2024

Ілон Маск подав до суду на OpenAI та її гендиректора

Ілон Маск подав до суду на OpenAI та її гендиректора
564

Власник Neuralink, Tesla та SpaceX Ілон Маск подав позов проти американської компанії OpenAI, яка розробила чат-бота ChatGPT, та її гендиректора Сема Альтмана. Підприємець заявив, що вони порушили угоду, укладену під час створення компанії, про створення штучного інтелекту (ШІ) на благо людства, а не задля отримання прибутку. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Courthouse News Service.

Позов було подано до Вищого суду Сан-Франциско. Маск вважає, що нещодавні відносини OpenAI з корпорацією Microsoft поставили під загрозу початкову прихильність компанії до публічного загального штучного інтелекту (artificial general intelligence, AGI) з відкритим вихідним кодом.

«OpenAI була перетворена де-факто на "дочку" Microsoft із закритим вихідним кодом. Під керівництвом свого нового правління компанія не просто розробляє, але фактично вдосконалює AGI, щоб збільшити прибуток Microsoft, а не працювати на благо людства», - йдеться у позові.

Також Маск звинувачує OpenAI у несумлінній діловій практиці. Він вимагає, щоб компанія повернулася до відкритого вихідного коду, і наполягає на тому, щоб OpenAI, її президенту Грегорі Брокману, Альтману та Microsoft заборонили отримувати прибуток із технології штучного інтелекту компанії.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також