18 квітня 2024

Бренд пива Heineken випустив прозорий кнопковий телефон

Бренд пива Heineken випустив прозорий кнопковий телефон
330

Нідерландська пивоварна компанія Heineken, власник ліцензії на бренд Nokia — фінська компанія HMD — та маркетплейс одягу Bodega випустили кнопковий та прозорий телефон-розкладачку. Новинка отримала назву Boring Phone («Нудний телефон»), повідомляє TradeMaster.UA.

Пристрій повинен повернути користувачів за часів, коли смартфони ще не існували. Гаджет не дозволяє користуватися браузерами, електронною поштою або мобільними програмами. У нього є два екрани з низькою роздільною здатністю. Але є камера – 0,3 Мп, яка робить «піксельні» фотографії. Також на пристрої встановлена гра "Змійка" — явний реверанс у бік Nokia.

Для заряджання використовується порт USB-C, аудіо — роз'єм 3,5 мм. Телефон може приймати радіосигнал та підтримує 4G.

Буде випущено лише 5000 екземплярів Boring Phone. Пристрої будуть роздавати безкоштовно переможцям різних акцій. Перші розіграші відбудуться у Великій Британії.

Також у червні Heineken обіцяє випустити додаток, який зробить будь-який смартфон «нудним». За його допомогою користувачі, які не виграли Boring Phone, зможуть дізнатися, як працює пристрій.

У лютому 2024 р. HMD заявила, що відмовиться від використання бренду Nokia у більшості своїх пристроїв. Компанія вирішила зосередитись на виробництві смартфонів під власним брендом. Також HMD оголосила про колаборацію з американським виробником іграшок Mattel. У рамках співпраці планується випустити смартфон-розкладачку у стилістиці ляльки Барбі.

Читайте також: Heineken продав російський бізнес за €1

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також