18 квітня 2024

Tesla повернулася до питання виплати Ілону Маску рекордної винагороди

Tesla повернулася до питання виплати Ілону Маску рекордної винагороди
275

На річних зборах акціонерів американської Tesla, які відбудуться 13 червня 2024 року, акціонери знову обговорять питання виплати винагороди генеральному директору компанії Ілону Маску $56 млрд. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

На початку 2024 року Канцлерський суд штат Делавер (США) скасував рішення про виплату Ілону Маску винагороди, яку було затверджено акціонерами Tesla на річних зборах у 2018 році.

Суд вважає, що глава компанії за рахунок свого авторитету контролював ухвалення рішення про рекордну суму винагороди. При цьому рішення тоді підтримали 73% акціонерів, що голосували.

У документі, направленому Tesla до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), зазначається, що десятки найбільших акціонерів вже висловилися за підтримку компенсаційного пакету Ілона Маска, затвердженого у 2018 році.

На голосування 13 червня також буде винесено питання про перенесення реєстрації Tesla зі штату Делавер до Техасу, де знаходиться новітнє підприємство з випуску електромобілів.

Читайте також: Tesla звільнить понад 10% співробітників

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також