19 квітня 2024

Молочна продукція ТМ Extra Milk: додайте користі до своїх улюблених страв

Молочна продукція ТМ Extra Milk: додайте користі до своїх улюблених страв
608

Уже складно уявити наш щоденний раціон без молочних продуктів. Мережа Varus дбає про своїх клієнтів і представляє ексклюзивну новинку  — ТМ Extra Milk. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Під брендом ТМ Extra Milk представлені, як пастеризоване молоко, так і кисломолочна продукція. Для найкорисніших перекусів в асортименті доступні кефір, ряжанка, турецький айран, насичені абрикосовий та полуничний йогурти, а також надзвичайно корисний йогурт з чіа.

Varus постійно розширює мережу партнерів, які виготовляють продукцію під замовлення. Продукцію ТМ Extra Milk ексклюзивно для мережі Varus виготовляють на крафтовому українському виробництві з дотриманням високих стандартів. Підприємство, де виробляється продукція для ТМ Extra Milk — це виробництво Європейського рівня з впровадженою системою НАССР.

Extra у назві — вказівка на те, що продукція виготовляється з молока екстракласу, відомого своїми високими природними властивостями. Як це визначається? Молоко ґатунку екстра — це молоко найвищої якості та чистоти, з мінімальним вмістом мікрофлори та соматичних клітин. Будь-яке молоко підлягає контролю на органолептичні показники, вміст жиру, ступінь свіжість за даними титрованої кислотності, ступінь чистоти та температуру.

Варто зазначити, що під час виробництва молока ТМ Extra Milk не використовуються гормональні стимулятори, антибіотики та інші шкідливі добавки. Таким чином, постачальник гарантує високу якість продукції, що відповідає стандартам, визначеним для України та ЄС.

Для перероблення молока використовується обладнання від одного з провідних світових виробників — ізраїльської компанії TESSA. Вона є одним зі світових лідерів постачання обладнання для підприємств молочної продукції по всьому світу, включаючи країни Північної Америки та Західної Європи.

У період з 18.04 по 28.04 придбати новинки серії бренду ТМ Extra Milk можна зі знижкою 15%. Шукайте в супермаркетах Varus та на Varus.ua.

ТМ Extra Milk — якісна молочна продукція за доступною за ціною з молока екстракласу для всієї родини.

Читайте також: Varus долучається до ініціативи "Зроблено в Україні"

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також