19 квітня 2024

Euro Forwarding взяла участь у нетворкінгу WFN Meeting UAE 2024

Euro Forwarding взяла участь у нетворкінгу WFN Meeting UAE 2024
393

Минулого тижня компанія Euro Forwarding стала членом World Freight Network, а вже вчора завершився WFN Meeting UAE 2024, який відвідав і український експедитор. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У Дубаї зібралося чимало професійних агентів та представників компаній з усього світу. Усіх обʼєднує спільна мета — встановлення нових контактів та побудова ефективної колаборації з логістичними компаніями з різних країн.

Як зазначили в Euro Forwarding, представникам вдалося плідно поспілкуватися з усіма членами мережі та сфокусуватися на тих країнах, які їм цікаві для бізнесу.

Україна вперше взяла участь у такому глобальному нетворкінгу. Багато учасників були здивовані бачити українську компанію на заході, адже вважали, що наша держава повністю закрита для співпраці у зв’язку з війною.

Представники Euro Forwarding показали, що український бізнес працює і розвивається, масштабується та йде в ногу з часом і реальними потребами ринку. Партнери з усіх куточків світу підтримують Україну та радо налагоджують звʼязки. Тому, далі — більше.

Нагадаємо, що однією із цілей компанії Euro Forwarding є посилення ролі української логістики у світі. І такі зустрічі з подальшою реалізацією напрацювань є прямим інструментом для її реалізації.

Читайте також: Euro Forwarding стала членом World Freight Network

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також