15 травня 2024

Grain from Ukraine хочуть розширити на інші продовольчі товари

Grain from Ukraine хочуть розширити на інші продовольчі товари
250

Всесвітня продовольча програма (World Food Programme, WFP) розглядає можливість розширення номенклатури продовольства, яке постачатиметься на світові ринки в межах ініціативи Grain from Ukraine. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Таку інформацію озвучила фахівчиня з продовольчих систем і стійкості WFP в Україні Мікела Каруччі під час круглого столу на тему «Організація ефективної взаємодії бізнесу та державних інституцій для гарантованого забезпечення в умовах воєнного стану продовольчих потреб на основі розвитку агропереробки», організованого асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу».

«WFP значно розширила співпрацю з українськими агропереробниками — за час повномасштабної війни обсяг гуманітарної продукції саме від українського виробника склав у вартісному еквіваленті пів мільярда доларів», — зазначила вона.

Мікела Каруччі додала, що надалі WFP вбачає можливості посилення партнерства з приватним і державним секторами уздовж пріоритетних напрямків постачання продукції переробки та зміцнення ланцюгів створення доданої вартості.

«Ми розглядаємо можливість сприяння експорту не лише зерна в межах програми Grain from Ukraine, а й відкриття інших напрямків із постачання до країн, котрі цього потребують, рослинних олій, консервованого м’яса та квасолі. Щодо цієї продукції ще тривають або реєстрації постачальників, або проходять випробувальні періоди та завершення тестувань», — підсумувала вона.

Як наголосив генеральний директор УКАБ Олег Хоменко, на українському ринку існує досить багато компаній-переробників, які готові нарощувати свої спроможності задля постачання якісної харчової продукції як на українські ринки, так і на міжнародні.

«Проте для реалізації цього бажання одним із головних завдань є налагодження комунікації між усіма головними гравцями на ринку та держструктурами задля взаємовигідної діяльності приватних стейкхолдерів, переробників та державних організацій», — сказав він.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також